/ наша компанія

Відкриваємо шлях до Європи

Хто ми

Наша місія

Лео Бус - транспортна та рекрутингова компанія, що працює з 2019 року.

Ми створили сервіс  для того, щоб українці могли безпечно подорожувати та працювати у Європі.

Протягом останніх 3-х років ми здійснюємо регулярні  пасажирські та вантажні перевезення до країн Європи.

Іншим напрямком нашої діяльності є рекрутинг для праці в Європейських країнах. Ми підбираємо вакансії для бажаючих, офіційно працевлаштовуємо, довозимо до самого місця праці прямим рейсом, а коли збігає термін дії контракту - забираємо до України.

Наша мета — допомогти співвітчизникам  відчути себе справжніми європейцями: діставатися до країн Європи без перешкод та, навіть, офіційно працювати там.
Якщо Вам потрібно вирушити до Європи в стислі терміни, то LeoBus завжди готовий прийти на допомогу. Жодних проблем! Ми довеземо вас до потрібного місця призначення безпечно та комфортно! Наші автобуси курсують Польщею, Німеччиною, Чехією, Угорщиною та Австрією — просто визначтеся з часом і маршрутом поїздки!
img-1
3bus
/ чому обирають нас

Обличчям до людей

01

Індивідуальні умови

персональний менеджер знайде для вас рейс/запропонує варіанти роботи, згідно з Вашими потребами та життєвими ситуаціями. Знайдемо місце і вивеземо кожного бажаючого
02

Безпека

Ваша безпека - наш пріоритет! Перевірені маршрути, надійні автобуси, технічний огляд перед кожною поїздкою, досвідчені водії (2 на далеку поїздку). Вакансії від прямих роботодавців – стабільних та надійних європейських компаній
03

Гарантії

Ми гарантовано довеземо Вас чи ваші речі до місця призначення на вказану дату або повернемо гроші. Якщо умови праці та проживання не відповідатимуть дійсності - знайдемо аналогічну роботу в Європі і перевеземо Вас на нове місце безкоштовно

/ Дбаємо про безпеку

Власне СТО

Для забезпечення своєчасного та якісного сервісу мікроавтобусів ми організували власне СТО поруч з офісом компанії. Авто проходять техогляд компетентними досвідченими техніками після кожного рейсу. Це ще одна запорука безпечної поїздки.

/ Волонтерство

Допомога армії

1000 грн. з кожного рейсу – на допомогу армії!

Ми перевозимо вантажі для військових і терооборони. Надаємо буд-яку допомогу, згідно їх запитів. Нещодавно подарували автомобіль, планшети, бронежилети, закупили тканину в Польщі, теплий одяг та багато ін.

Також перевозимо гуманітарні вантажі з Європи до України. Разом з Вами наближаємо перемогу!

/ наші

Команда вирішує все

/ Напрямки

Працюємо з Європою